• Punkt konsultacyjny

dla szkół ogólnodostępnych

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie działa  punkt konsultacyjny dla nauczycieli i innych specjalistów zatrudnionych w szkołach ogólnodostępnych.

Zatrudnieni w Ośrodku nauczyciele i specjaliści oferują profesjonalną pomoc wszystkim zainteresowanym.

Punkt konsultacyjny jest czynny przez cały rok z wyłączeniem ferii zimowych i letnich oraz dni świątecznych.

Świadczymy szeroki zakres porad specjalistycznych obejmujący konsultacje z:

• psychologiem,
          • pedagogiem,
          • logopedą,
          • innymi specjalistami w zależności od potrzeb,
          • oligofrenopedagogiem.

Specjaliści są dostępni po uzgodnieniu telefonicznym i umówieniu się na wizytę drogą telefoniczną lub mailową.

Kontakt telefoniczny: 24 254 74 39 (od poniedziałku do piątku  w godzinach 730 – 1530)

Kontakt mailowy: sosw1kutno@onet.eu

Pomoc oferowana przez Punkt konsultacyjny obejmuje diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dydaktyczno-wychowawczych uczniów niepełnosprawnych uczęszczających do szkół ogólnodostępnych.