Harmonogram konsultacji nauczycieli i wychowawców w r. szk. 2023/2024
1
Augustynowicz Katarzyna
Wtorek 08.45-09.45
2
Barylska Agnieszka
Piątek 12.00-13.00
3
Borecki Kamil
Środa 16.00-17.00
4
Borowicz Monika
Wtorek 10.25-11.25
5
Byczkowska Dorota
Czwartek 08.30-09.30
6
Chojnacka Agnieszka
Środa 08.45-09.45
7
Ćwiklińska Aniceta
Wtorek 10.25-11.25
8
Ćwiklińska Iwona
Środa 16.00-17.00
9
Dębska Aleksandra
Poniedziałek 13.20-14.20
10 Domżał Paulina Poniedziałek 09.00-10.00 11
Falczewska Joanna
Środa 08.45-09.45 12
Florczak Jolanta
Wtorek 09.35-10.35
13
Gawrysiak Magdalena
Poniedziałek 08.40-09.40
14
Jałowska Elżbieta
Środa 16.00-17.00 15
Justyńska Beata
Środa 16.00-17.00 16
Kaczmarek Małgorzata
Czwartek 08.00-09.00
17
Kalinowski Maciej
Piątek 13.30-14.30
18
Katra Michał
Czwartek 16.00-17.00 19
Kaźmierczak-Jankowska Izabela
Środa 16.00-17.00
20
Konwerski Mariusz
Środa 07.45-08.45
21
Kowalewska Renata
Czwartek 11.20-12.20
22
Król Barbara
Piątek 11.30-12.30 23
Krzymieniewska Małgorzata
Poniedziałek 07.50-08.50
24
Kubiak Henryk
Poniedziałek 07.50-08.50 25 Kuciapska Izabela
Piątek 15.15-16.15 26 Kujawska Katarzyna Piątek 10.00-11.00 27
Kusiak Joanna
Środa 10.25-11.25
28
Kusiak Piotr
Środa 16.00-17.00
29 Kusiak Rafał Wtorek 10.00-11.00 30
Kuźnicka Angelina
Poniedziałek 10.00-11.00
31
Lubasińska Edyta
Poniedziałek 09.30-10.30
32
Łuczak Jarosław
Poniedziałek 09.30-10.30 33
Łukasiewicz Agnieszka
Piątek 09.35-10.35
34
Łukasiewicz Piotr
Piątek 09.20-10.20
35
Majtczak Krzysztof
Środa 16.00-17.00
36
Michalska Marlena
Poniedziałek 11.30-12.30
37
Miniszewski Dawid
Piątek 11.30-12.30
38
Mrozek Hanna
Wtorek 07.50-08.50
39
Olesinska Magdalena
Środa 16.00-17.00
40
Ostojska Agata
Piątek 09.35-10.35
41 Pacholczyk Alicja Wtorek 14.20-15.20 42
Pawłowska Anna
Poniedziałek 10.25-11.25
43
Peda Renata
Wtorek 08.40-09.40
44
Petera Dorota
Środa 11.30-12.30
45
Pietras Marta
Środa 16.00-17.00
46 Podgórska Iwona Poniedziałek 08.00-09.00 47
Rogowska Katarzyna
Środa 16.00-17.00
48
Rusińska Monika
Wtorek 11.00-12.00
49
Sobczyńska Joanna
Czwartek 07.50-08.50
50
Sobolewska Ewa
Środa 16.00-17.00
51 Sobolewski Mateusz Środa 08.30-09.30 52
Stefańska Hanna
Wtorek 10.20-11.20
53
Szymańska Marzanna
Wtorek 11.20-12.20
54
Szymczak Beata
Poniedziałek 10.25-11.25
55
Szczęsny Dariusz
Piątek 08.00-09.00
56
Tomasik Andrzej
Czwratek 08.30-09.30
57
Tomczyk Renata
Wtorek 12.30-13.30
58
Trojak Małgorzata
Piątek 12.35-13.35
59
Turowska Ilona
Środa 12.30-13.30
60
Wasiak Edyta
Środa 16.00-17.00
61
Wieczorkowski Mariusz
Wtorek 08.30-09.30
62
Wilińska Katarzyna
Środa 09.30-10.30
63
Wińkowska Aleksandra
Piątek 07.50-08.50
64
Wojciechowska-Smałek Anna
Czwartek 10.30-11.30
65
Wojtczak Aleksandra
Środa 12.30-13.30
66
Woźniak Jolanta
Czwartek 10.35-11.35
67
Zakrzewska-Dymczak Agnieszka
Czwartek 07.50-08.50
68
Zawadzka Magdalena
Piątek 11.30-12.30